5527 Bucsa, Kossuth tér 6., Telefon: 06-66-585-520, E-mail: bucsase@bucsa.hu, Számlaszám: 10701472-66369046-51100005

Bucsa - Elek

Frissítve: 2011. szeptember 26. 12:45

BEHARANGOZÓ

Hibátlanok rangadója

Két 100 %-os csapat találkozik szombat délután 4 órakor a bucsai sportpályán. A mieink mind az öt bajnoki mérkőzésüket megnyerték, az elekiek egy meccsel kevesebbet játszottak, de szintén hibátlanok.

A Bucsa SE hazai mérlege: 3 mérkőzés 3 győzelem 9-3-as gólarány

Az Elek LE idegenbeli mérlege: 1 mérkőzés 1 győzelem 1-0-ás gólarány

Érdekesség, hogy a mieink mindhárom hazai meccsüket 3-1-re nyerték.

A csoport góllövőlistáját Berényi Zoltán vezeti 8 góllal, a legeredményesebb eleki futballisták Mihók Dávid és Molnár Zoltán 5-5 találattal.

Az elekiek tavaly is ebben a csoportban szerepeltek, és bronzérmesek lettek.

Elekre várva

Szombaton 14 órától Elek ellen játszik a bucsai U19-es csapat. Az eddigi eredményekről és a hétvégi találkozóról kérdeztük Bányai Istvánt, a csapat edzőjét.

"Eddig két meccset játszottunk: egy vereség és egy félbeszakadt meccs a mérleg. A nyitómeccsen, Zsadány ellen önmagunkat vertük meg a rossz helyzetkihasználással. Kaszaper ellen pedig 4-2-re vezettünk, amikor az ellenfél a sérülések miatt levonult a pályáról.

A játékosaink meccshiányban szenvednek, sajnos nem minden felnőtt csapat indított U19-es csapatot a bajnokságban. A fiatalok eddigi hozzáállásával elégedett vagyok, Elek ellen győzelmet várok."

Bucsa vs. Elek

2398 fő

4985 fő

Távolság: 98 km

Elek város Békés megyében, a határ mentén, Gyula városától 12 km-re, Békéscsabától 25 km-re, a magyar-román határ közvetlen közelében fekszik.

Elek város 4 nemzetiségű (magyar, szlovák, román, német) település, amely nemzetiségi hagyományairól nevezetes, fontos történelmi és kulturális hagyományokkal rendelkezik.

Frissítve: 2011. szeptember 26.  7:32

TOVÁBBRA IS VERETLENÜL

Szombaton rangadót játszott a listavezető Bucsa SE labdarúgócsapata, amely a csoport második helyén álló Elek együttesét fogadta.

A mieinknél Kulik Csaba eltiltás, Koch Csaba sérülés miatt hiányzott a csapatból.

Nem kezdődött jól számunkra a mérkőzés: már a 3.percben vezetést szereztek a vendégek, sőt pár perccel később akár meg is duplázhatták volna előnyüket. Az első negyedóra végén azonban sikerült egyenlítenünk, és ez megnyugtatta a csapatot. A félidő végén a vezetést is megszerezhettük volna, de a kapuba tartó labdát a gólvonal előtt még sikerült kivágni az elekieknek. 1-1-gyel vonultak szünetre a csapatok.

A második játékrész főleg a lapokról szólt: az ellenfél három perc alatt három sárgát is begyűjtött. A találkozón összesen nyolc sárga és két piros lapot adott a játékvezető.

A félidő közepén egy kontrából váratlanul újra vezetést szereztek az elekiek, de a mieink bebizoníyították, hogy van tartása a csapatnak: másodszor is egyenlítettek, így végül igazságos döntetlen született, amely után a Bucsa SE továbbra is őrzi veretlenségét a bajnokságban, és újoncként vezeti a tabellát.

Bujdosó Attila edző: Rangadóhoz méltó mérkőzésen igazságos döntetlen született. Ha a helyzeteinket jobban kihasználjuk, itthon tarthattuk volna a három pontot. Ha csak minden hatodik meccsen veszítünk pontokat, megnyerhetjük a bajnokságot...

BUCSA SE - ELEK LE 2-2

Bucsai sportpálya, 2011.szeptember 24., 150 néző

Bucsa SE: Pekár Csaba - Kovács Zsolt - Kiss Zoltán - Nagy Gergő - Csurka Zsolt - Szabó Dezső - Sebők Sándor - Bujdosó Attila - Nagy János - Bányai Jenő - Berényi Zoltán

Elek LE: Krisán Krisztián - Fábián István - Hetényi Csaba - Szentgáli Zoltán - Nagy László József - Vass Lóránt - Mihók Dávid - Kacsala András - Molnár Zoltán - Medve István - Papp Ádám

Játékvezetők: Krisán János, Barna Sándor, Lovas László

Gólszerzők: Berényi Zoltán a 14., Nagy Gergő a 78. percben illetve Mihók Dávid a 3. és a 66. percben

Csere: Szabó Dezső helyett Ali Tamás az 52. percben illetve Medve István helyett Bartalos Zoltán a 46., Hetényi Csaba helyett Komori Róbert Sándor az 58. és Bartalos Zoltán helyett Kovács Tamás a 83. percben

Sárga lap: Bányai Jenő a 19.,  Berényi Zoltán a 77., Csurka Zsolt a 87. percben illetve Szentgáli Zoltán a 35., Medve István a 40., Kacsala András az 55., Bartalos Zoltán az 56. és Mihók Dávid az 58.percben

Piros lap: Szentgáli Zoltán a 85. és Fábián István a 90. percben

U19 BUCSA SE - U19 ELEK LE 6-0

Bucsa SE: Gonda Róbert - Pádár Attila - Sziráki Patrik - Szalai István - Lép József - Kulik Krisztián - Bányai Róbert - Palotai Tamás - Szebeni Róbert - Gombos Attila - Czinege Csaba

Elek LE: Kiss Patrik - Czeglédi Zsolt - Csontos László - Czebe Zoltán - Balogh Béla - Szentgáli Gábor - Kovács Zoltán - Nagy Zoltán - Gémes Zsolt - Lakatos Sándor - Varga Norbert

Játékvezetők: Barna Sándor, Lovas László

Gólszerzők: Czinege Csaba (3), Gombos Attila, Palotai Tamás, Szalai István

Csere: Gombos Attila helyett Kiss Attila a 46. percben, illetve Varga Norbert helyett Lakatos Krisztián a 62., Lakatos Sándor helyett Kóra Tibor Gergő a 82. percben

Sárga lap: Gombos Attila a 37., Czinege Csaba a 48. percben, illetve Szentgáli Gábor a 77., Csontos László a 80. percben

Az oldalt szerkeszti: Harmati Gyula és Koma László.