5527 Bucsa, Kossuth tér 6., Telefon: 06-66-585-520, E-mail: bucsase@bucsa.hu, Számlaszám: 10701472-66369046-51100005

BUCSA - NAGYBÁNHEGYES

Frissítve: 2012. március 18. 8:44

LŐKÖSHÁZA KIKAPOTT - HÉT PONT AZ ELŐNYÜNK

A 13. forduló zárómérkőzésén Lőkösháza hazai pályán veszítette el bajnoki veretlenségét (1-3), legyőzőjük Sarkadkeresztúr volt. A keresztúriak már a szünetben 2-0-ra vezettek, ám a 65. perctől emberhátrányban játszottak - a lőkösháziak azonban csak szépíteni tudtak. A Bucsa SE előnye így már hét pont a táblázat élén. A 14. fordulóban a 3. helyen álló Kaszaperhez látogatunk.

ÚJABB MAGABIZTOS SIKER

Tegnap délután azt a Nagybánhegyest fogadtuk, amelyet ősszel idegenben legyőztünk. A Bucsa SE első tavaszi hazai bajnokijára több mint 200-an voltak kíváncsiak a helyszínen. A mérkőzés előtt átadták a felújított sportöltözőt.

A találkozó a vendégek kései érkezése miatt tíz perccel később kezdődött.

Esélyesként pályára lépni mindig teher, ez érződött az első negyedórában. Ali Tamás gólja azonban megnyugtatta a csapatot, amely egyre magabiztosabban játszott. Bujdosó Attila második bajnoki góljával megnyugtató előnnyel mehettünk a szünetre. A második játékrészben Bányai Jenő duplázott és Koós Lajos is betalált, öt cserejátékosunk is játéklehetőséget kapott.

Az újabb magabiztos sikerrel továbbra is vezetjük a bajnokságot, legfőbb riválisunk, Lőkösháza, vasárnap délután fogadja Sarkadkeresztúrt.

BUCSA SE - NAGYBÁNHEGYESI RÁKÓCZI SE

5-0 (2-0)

Bucsa, 2012. március 17. 15 óra, 230 néző

Játékvezető: Kajlik Alpár (Ottlakán Mihály, Sándor Gergő)

BUCSA SE: Pekár Csaba (Lép Attila 75') - Kovács Zsolt (Tóth László 63') - Kiss Zoltán - Nagy Gergő - Csurka Zsolt - Ali Tamás (Koch Csaba 56') - Bujdosó Attila - Kulik Csaba (Koós Lajos 63') - Sebők Sándor (Szabó Dezső 46')  - Berényi Zoltán - Bányai Jenő

Edző: Bujdosó Attila

Gólszerző: Ali Tamás (17'), Bujdosó Attila (34'), Bányai Jenő (54', 62'), Koós Lajos (73')

Sárga lap: -

Piros lap: -

NAGYBÁNHEGYESI RÁKÓCZI SE: Pusztai Attila - Béres Máté (Sári Norbert 72') - Szokola József - Fajó János - Mag Ákos - Nagy Róbert - Takács László - Jámbor Gábor - Farkas Norbert - Sramkó László - Fudala Márk (Saitz Gábor 56')

MINDEN MELLETTÜNK SZÓL

Március 17-én szombaton délután 3 órától azt a Nagybánhegyest fogadjuk, amelyet ősszel Berényi Zoltán, Csurka Zsolt és Nagy Gergő góljával idegenben 3-2-re legyőztünk. Azt a találkozót kapusunk, Pekár Csaba kiállítása miatt emberhátrányban fejeztük be.

A nagybánhegyesiek idegenben négyszer veszítettek: kikaptak Kaszaperen, Gerlán, Sarkadkeresztúron és Békésen, egyedül Békéscsabán tudtak nyerni.

Játékoskeretük a télen átalakult: az ősszel ellenünk játszó csapatból a múlt héten Kaszaper ellen öten voltak a kezdőben. Legeredményesebb játékosuk - az ősszel 8 gólig jutó Garai Róbert - a télen a megyei I. osztályú Tótkomlósra igazolt.

A mieink egy zsadányi győzelemmel kezdték a tavaszt, továbbra is őrzik veretlenségüket, és négy pont előnnyel vezetik a tabellát.

A szombati találkozó előtt átadják a felújított sportöltözőt. A vendégeknek nincs U19-es csapatuk, így ifi meccs ezúttal nem lesz.

Bucsa itthon 6 meccs 4 győzelem 2 döntetlen 0 vereség 20-6-os gólarány 14 pont
Nagybánhegyes idegenben 5 meccs 1 győzelem 0 döntetlen 4 vereség 5-20-as gólarány 3 pont