5527 Bucsa, Kossuth tér 6., Telefon: 06-66-585-520, E-mail: bucsase@bucsa.hu, Számlaszám: 10701472-66369046-51100005

Bucsa - Lőkösháza

Frissítve: 2011. október 10. 06:18

Újabb rangadó, újabb döntetlen

Az Elek elleni hazai 2-2 után újabb rangadót játszott a bajnokságot vezető bucsai labdarúgócsapat. A mieink a tabella 3.helyén álló Lőkösházát fogadták. A találkozó gólt nem, csak helyzeteket hozott. Igazságos döntetlen született.

Mivel az elekiek is ikszeltek a hétvégén (Elek-Békés 1-1), megmaradt ötpontos előnyünk a táblázat élén.

BUCSA SE - LŐKÖSHÁZA KSK 0-0

Bucsa, 2011. október 8.

Játékvezető: Bálint Attila, asszisztensek: Korbely Péter Szabolcs, Barna Sándor, ellenőr: Korim Mátyás

Bucsa SE: Lép Attila - Tóth László - Kiss Zoltán - Nagy Gergő - Csurka Zsolt - Szabó Dezső - Kulik Csaba - Bujdosó Attila - Sebők Sándor - Bányai Jenő - Berényi Zoltán

Edző: Bujdosó Attila

Lőkösháza KSK: Fodor Attila - Horváth Norbert - Domsik Tibor - Tapasztó Robert- Alexandru - Murvai András - Balázs György László - Povázsai Zsolt - Miklos Tiberiu - Szűcs Sándor - Kiss Tibor - Rung Norbert

Edző:

Csere: Sebők Sándor helyett Nagy János a 62., Szabó Dezső helyett Ali Tamás a 70. , illetve Rung Norbert helyett Kotroczó István a 70. és Szűcs Sándor helyett Gurbai Sándor a 81.percben

Sárga lap: Sebők Sándor a 48., illetve Tapaszto Robert-Alexandru a 62., Horváth Norbert a 85. és Balázs György László a 89.percben

U19 BUCSA SE - U19 LŐKÖSHÁZA KSK 0-2 (0-2)

Játékvezető: Korbely Péter Szabolcs, asszisztens: Barna Sándor

U19 Bucsa SE: Pekár Csaba - Szalai István László - Pádár Attila - Sziráki Patrik - Gombos Viktor - Hegyesi Máté - Kulik Krisztián - Szebeni Róbert - Bányai Róbert - Czinege Csaba - Gombos Attila

Edző: Bányai István

U19 Lőkösháza KSK: Eged András - Mag Máté - Rung Tibor - Lakatos László Márk - Bozsár Tamás - Molnár Gerggő - Rotár Péter - Kovács Gábor - Kotroczó Gergő - Kisházi Rajmund József - Kovács László

Edző: Szincsák Demeter

Gólszerző: Kisházi Rajmund József (4., 28.)

Csere: Pádár Attila helyett Lép József a 46., Hegyes Máté helyett Teilinger Ferenc Gergő a 46., Gombos Attila helyett Kiss Attila a 67., Szebeni Róbert helyett Gonda Róbert a 76. perben, illetve Kisházi Rajmund József helyett Szabó Balázs a 46. és Kovács László helyett Fekete Csaba az 59.percben

Sárga lap: Szalai István László az 54, illetve Szabó Balázs a 83.percben

Bucsa vs. Lőkösháza
2398 fő   1812 fő
  Távolság: 111 km

Lőkösháza község Békés megyében, a román határ mellett, a megye délkeleti részén a gyulai kistérségben.

Neve a Lőrinc névből származik. 1949-ig Elek külterülete volt, ekkor vált önálló községgé.

Újabb rangadó

Listavezető csapatunk szombaton délután 3 órától a bajnokságban 3. helyen álló Lőkösháza együttesét fogadja. A mieink egy győzelemmel nagy lépést tehetnének az őszi bajnoki cím felé, hiszen két fordulóval később két közvetlen riválisunk, Elek és Lökösháza egymás ellen játszik.

Bucsa SE itthon: 4 mérkőzés 3 győzelem 1 döntetlen 0 vereség 11-5-ös gólarány 10 pont
Lőkösháza KSK idegenben: 2 mérkőzés 0 győzelem 2 döntetlen 0 vereség 6-6-os gólarány 2 pont

A Lőkösháza tavaly is a megyei III. osztályban szerepelt, és az akkor 13 csapatos versenyben a 8. helyen végzett. Az idei bajnokságban otthon hibátlanok, de idegenben még nem nyertek. Ők rúgták eddig a legtöbb gólt (25), legeredményesebb játékosuk a 8 gólos Kiss Tibor.

A vendégek ebben az idényben hét sárga és egy piros lapot gyűjtöttek be.

A mieinknél Kovács Zsolt eltiltás miatt hiányozni fog a csapatból.

Tipp: 2-1

U19: Fontos meccs a dobogós helyért

Utánpótlás csapatunk eddig 50 %-os teljesítménnyel áll a tabella 4. helyén. Legutóbb Gerlán vereséget szenvedtünk a listavezetőtől, hazai pályán jó lenne javítani. A lőkösházi fiatalok épp előttünk állnak a táblázaton, harmadikok. Ők aratták a csoport legnagyobb különbségű győzelmét: hazai pályán 14-0-ra ütötték ki Kunágotát. Legeredményesebb játékosuk a 12 gólos Rotár Péter.

U19 Bucsa SE itthon: 3 mérkőzés 2 győzelem 0 döntetlen 1 vereség 10-2-es gólarány 6 pont
U19 Lőkösháza KSK idegenben: 1 mérkőzés 1 győzelem 0 döntetlen 0 vereség 3-1-es gólarány 3 pont