5527 Bucsa, Kossuth tér 6., Telefon: 06-66-585-520, E-mail: bucsase@bucsa.hu, Számlaszám: 10701472-66369046-51100005

17. forduló ELEK - BUCSA

Frissítve: 2012. április 15. 08:33

Egy borús nap Eleken

Szombat délután a bajnoki harmadik Elek otthonában játszott rangadót listavezető csapatunk. A meccs esőben kezdődött, s bár a végére kisütött a nap, nekünk mégis borús maradt ez a szombat: csapatunk elszenvedte második vereségét a bajnokságban.

Pedig jól kezdtünk: már a 2. percben vezethettünk volna, Tóth Laci vezethette ziccerben a kapusra a labdát - lövés helyett inkább passzolt. 10 perccel később játékos-edzőnk, Bujdosó Attila cselezte be magát a 16-oson belülre - a lövés itt is elmaradt. A kihagyott helyzeteink az elekiek önbizalmát erősítették, akik az első félóra végén meg is szerezték a vezetést Kacsala Norbert (a mezőny legjobbja) góljával. Még a szünet előtt sikerült egyenlítenünk: Bányai Jenő lövése pattant szerencsésen a hazai kapuba. A 42 (!!!) perces első félidő után jobb játékban reménykedtünk, de hiába. Csapatunkat bravúros védéseivel Lép Attila tartotta meccsben. A 70. percben azonban megszületett az újabb hazai gól: egy középre öklözött labdát nagy erővel vágtak 16-ról a kapunkba (2-1 oda).

A 72. perctől emberelőnybe kerültünk (csak a bíró tudja, miért...), s a  hajrában akadtak helyzeteink is, Elek azonban megérdemelt sikert aratott. A találkozón legeredményesebb játékosunk, Berényi Zoltán súlyosnak tűnő bokasérülést szenvedett.

Csapatunk gödörben van, egymás utáni második vereségét szenvedte el, de így is vezetjük a bajnokságot. Ha játékosainknak fejben sikerül túltenni magukat a vereségeken, Gerla ellen újra győzhetünk. Szükség lesz a buzdításra vasárnap!

NAGY ZOLTÁN RICHÁRD

60' BÁNYAI SÁNDOR helyett

13

KOMORI RÓBERT SÁNDOR

55' MEDVE ISTVÁN helyett

9

KOCH CSABA

80' ALI TAMÁS helyett

14

KOVÁCS ATTILA

62' TÓTH LÁSZLÓ helyett

1

PEKÁR CSABA

18

BÁNYAI ISTVÁN

85' BERÉNYI ZOLTÁN helyett