5527 Bucsa, Kossuth tér 6., Telefon: 06-66-585-520, E-mail: bucsase@bucsa.hu, Számlaszám: 10701472-66369046-51100005

BUCSA - BÉKÉSCSABA

Frissítve: 2012. április 9. 06:45

A Békéscsaba vette el a veretlenségünket

A feljutás szempontjából tét nélküli meccsen veszítette el csapatunk a veretlenségét. Húsvétvasárnap 200 néző előtt került sor a Bucsa SE hazai bajnokijára.

A találkozó elején csak helyzetekig jutott csapatunk, a 35.percig kellett várnunk az első gólra: Bányai Jenő vette be a csabai kaput. Ekkor azt hittük, megtörtük az ellenfelet, és ahogy az eddigi meccseken, most is jön a többi gól... A fiatalokból álló Előre azonban a gólunk után 6 perccel egyenlített, majd a második félidő elején a vezetést is megszerezte.

A lehetőségeink bőven megvoltak az egyenlítéshez - ezen a napon azonban semmi sem sikerült. A Bucsa SE elszenvedte első bajnoki vereségét. Ez a csabai csapat 6 helyen különbözött az ősszel általunk 4-1-re legyőzött csapattól.

Jövő héten Eleken játszunk - az eltiltás után visszatérő Berényi Zotyával a csapatunkban.

Bucsa SE - Békéscsabai Előre 1912 SE 1-2 (1-1)

BÁNYAI RÓBERT

84' CZINEGE CSABA helyett

SEBŐK SÁNDOR

69' TÓTH LÁSZLÓ helyett

5

SZABÓ DEZSŐ

56' ALI TAMÁS helyett

1

PEKÁR CSABA

7

PAULIK TAMÁS

79' CSIERNIK LEHEL LAJOS helyett

3

PAPP DÁVID

39' BENCSIK JÁNOS helyett

ÜNNEPI HANGULATBAN A VERETLENSÉG MEGŐRZÉSÉÉRT

A békéscsabai csapat kérésére húsvétvasárnap délután 3 órakor kerül sor a bucsai csapat következő bajnoki mérkőzésére. A találkozón szerzett pontok nem számítanak bele a feljutás szempontjából fontos táblázatba, így a mérkőzés egyetlen tétje a csapat veretlenségének megőrzése lehet.

Az őszi meccsen a mieink Békéscsabán is győzni tudtak (4-1), góljainkat Berényi Zoltán (2), Bányai Jenő és Kiss Zoltán szerezte.

A találkozó kiváló alkalom lehet arra, hogy az eddig kevesebb játéklehetőséget kapó játékosaink is pályára lépjenek. A csapatból eltiltás miatt hiányozni fog Berényi Zoltán.